فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy | dl | 6254385

دانشجوی محترم سلام و عرض ادب. اطلاعات بیشتر در مورد فایل فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy در ادامه مطلب با کلیک روی دکمه دانلود مشاهده کنید. همچنین لیست تعدادی دیگر از محصولات فروشگاه در انتهای پست قرار داده شده و قابل مشاهده هستند. اگر از کیفیت فایل تخصصی فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy راضی بودید که مطمئنن همین طور است خوشحالیم و اگر مشکلی در فایل بود از طریق دکمه ارباط با ما و تلگرام مشکلتان را بگویید تا راهنمایی شوید.

ﺷﺎﯾﻊ ﺷﺪ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ از ﮐﺸﺘﯽ فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy ﻫﺎي ﺳﺮﯾﻊ اﻟﺴﯿﺮ ﻧﯿﺮوي درﯾﺎﯾﯽ فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy ﺳﺰار از ﺣﻮزه ﺑﻨﺪري ﻣﯽ اﺳﮑﻨﺪرﯾﻪ فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy ﺧﺎرج ﺷﺪه و ﮔﻮﯾﻨﺪ فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy ﮐﻪ راه روم را در ﭘﯿﺶ فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy ﮔﺮﻓﺘﻪ و ﺷﺎﯾﻊ ﺷﺪ ﮐﻪ ﮐﺸﺘﯽ فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy ﻣﺰﺑﻮر ﺣﺎﻣﻞ دﺳﺘﻮري اﺳﺖ از ﻃﺮف

فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy

فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل : powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد اسلاید : 203 اسلاید

قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :


srategy
مدیریت استراتژیک
strategy
فصل اول
مفاهیم واصول برنامه ریزی استراتژیک
strategy
مقدمه
اصولاً سؤال این است که چرا سازمان به مدیریت و برنامه ریزی نیاز دارد؟ سازمانها همچنانکه در طی زمان پیش می روند, نیاز به مدیرانی خواهند داشت که در آغاز با شگفتی هایی روبرو شوند که تمامی سازمانها باید به ناچار آن را دریابند. مدیران, هنگامی بکار گرفته می شوند که در موقعیت هایی که در طی آن روشها, رویه ها, قوانین و مقررات,ساختارها و مواردی مانند آن, تبدیل به شرایط نامناسبی می شوند, بتوانند از بینش و قضاوت فردی خود بهره گیرند.
پس وظیفه اصلی مدیر, اداره کردن و رویارویی سریع با استثناهاست.
مدیریت برنامه استراتژیک
چگونه ضرورت مدیریت استراتژیک پیدا شد؟ ایگور انسف عقیده داشت که اشباع بازار مصرف در امریکا که بعد از جنگ جهانی دوم بوجود آمد, اولین جرقه برای برنامه ریزی استراتزیک بود.
هیچ برنامه ای را نمی توان قطعی دانست زیرا هم پیچیدگی و هم تغییرات در محیط زیاد است. به همین دلیل باید مدیر از دو ابزار کمی و کیفی که شامل شهامت خطر پذیری, صبر و متانت, در مواجه با مشکلات برخوردار باشد.
این مسائل ونیز مسائل تخصصی نشان داد که در سازمان, حوزه مسئولیتی وجود دارد که در حیطه هیچ یک از مدیریتهای تخصصی قرار نمی گیرد و تخصص خاصی است که مدیریت استراتژیک نام دارد.
السن وایدی برنامه ریزی استراتژیک را تلاشی منظم و سازمان یافته در جهت اتخاذ تصمیمات و انجام اقدامات بنیادی تعریف نمودند که به موجب آن, اینکه یک سازمان چیست, چه می کند و چرا اموری را انجام می دهد, مشخص خواهد شد. برنامه ریزی استراتژیک, ارتباطات و مشارکت را سهولت بخشیده, علایق و ارزشهای ناهمگرا را با یکدیگر همسو و منطبق می کند.
از دیدگاه لارنس و کلوک, مدیریت استراتژیک فرایند اتخاذ تصمیماتی است که منجر به توفیق, ادامه حیات یا مرگ مؤسسه می گردد. وظیفه استراتژیستها عبارتست از بهترین نوع استفاده از منابع مؤسسه در یک محیط در حال تغییر
strategy
بین برنامه ریزی بلند مدت و برنامه ریزی استراتژیک تفاوتهایی وجود دارد:
در برنامه ریزی استراتژیک, از دید مفروضات, سیستم باز بوده و با تغییر محیط, سازمان نیز باید تغییر کند. اما در برنامه ریزی بلند مدت سیستم بسته می باشد.
در برنامه ریزی استراتژیک تمرکز بر روی فرایند برنامه ریزی, تعیین, مدیریت, رسالت, تجزیه و تحلیل محیط خارجی و ظرفیت سازمانی و آموزش کارکنان است.
در برنامه ریزی استراتژیک, گروه کوچکی از برنامه ریزان دخیل هستند و تعداد زیادی از ذینفعان مشارکت دارند.
تصمیم گیری در برنامه ریزی استراتژیک بر اساس نمایلات و تحلیل روندهای جاری و مشخص صورت می گیرد.
در برنامه ریزی استراتژیک تأکید بر روی تغییرات برون سازمانی, ارزشهای سازمانی و اقدامات پیشگامانه است.
برنامه ریزی استراتژیک بر اساس تصمیماتی, در بعد درک موقعیت پنج سال آینده ولی متناسب با وضعیت حال انجام می شود.
برنامه ریزی استراتژیک بر تصمیم گیری خلاق استوار می باشد در حالیکه برنامه ریزی بلند مدت مجموعه ای است از اطلاعات مرتبط با هم
در برنامه ریزی استراتژیک فرایند برنامه ریزی بصورت از بالا به پائین و در سطوح فوقانی و مدیریت استراتژیک شرکت صورت می پذیرد.
برنامه ریزی استراتژیک با در نظر گرفتن بهترین و بدترین حالت, سعی در برنامه ریزی واقع بینانه تری دارد.
برنامه ریزی استراتژیک با دید کلی و یکپارچه به مسائل نگاه می کند و تغییر پذیری کمتری داارد.
در برنامه ریزی استراتژیک گرایش بر برنامه ریزی و هدفگذاری و انعطاف پذیری است.


👇محصولات مشابه با فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy👇

فایل رایگان پاورپوینت معماری کامپیوتر | WORD فایل رایگان پاورپوینت معماری سبز بررسی رابطه ی طبیعت و ساختمان | WORD فایل رایگان پاورپوینت معماری همساز با اقلیم | WORD فایل رایگان پاورپوینت مقدمات مدیریت آموزشی (رشته علوم تربیتی) | WORD فایل رایگان پاورپوینت مقدمه و كاربردهای بیوتكنولوژی | WORD فایل رایگان پاورپوینت مقدمات طراحی معماری 2 | WORD فایل رایگان پاورپوینت مقرنس | WORD فایل رایگان پاورپوینت مکاتب استراتژیک | WORD فایل رایگان پاورپوینت ممیزی سیستم مدیریت کیفیت ISO | WORD

👇محصولات تصادفی👇

فایل رایگان تحليل توانمندسازي روانشناختي کارکنان و رابطه آن با مديريت دانش | WORD فایل رایگان پاورپوینت جراحی مغز و اعصاب | WORD فایل رایگان ارزيابي کارآيي جدايه هاي تريکودرما براي کنترل بيولوژيک بيماري پوسيدگي رايزوکتونيايي ريشه لوبيا در زنجان | WORD فایل رایگان پاورپوینت درس 1 زبان یازدهم | WORD فایل رایگان تاثير تاريخ کاشت، تراکم بوته و علف هاي هرز بر شاخص هاي رشدي سويا (Glycine max L.) | WORD فایل رایگان سنجش ابعاد آسيب پذيري استان ها نسبت به خشکسالي، راهکاري به سوي مديريت ريسک در سطح کشور | WORD فایل رایگان بررسي تاثير سطوح مختلف دور آبياري و کود نيتروژن بر عملکرد و کارايي مصرف آبسيب زميني در روش آبياري قطره اي زير سطحي | WORD فایل رایگان تاثير توسعه نام تجاري بر تصوير ذهني (پيمايشي در: شرکت هاي تک ماکارون و پگاه) | WORD فایل رایگان شناسايي و تبيين عوامل کليدي موفقيت دانش محور شدن شرکت هاي توليدي ايران براساس روش نظريه زمينه اي | WORD فایل رایگان پاورپوینت ارزیابی و مدیریت عوامل خطرزای سلامت | WORD فایل رایگان طرح درس رنگین کمان علوم تجربی پنجم | WORD فایل رایگان پاورپوینت خبر نویسی | WORD فایل رایگان شناسايي نماتودهاي انگل گياهي مزارع کلزا و پراکنش آنها در استان هاي اصفهان و فارس | WORD فایل رایگان مدل ساختاري پيش بيني تعهد زناشويي بر اساس سبک هاي دلبستگيو متغيرهاي ميانجي خودکنترلي و طرحواره هاي ناسازگار اوليه)در افراد داراي روابط فرازناشويي عاطفي) | WORD فایل رایگان مقايسه کارايي هرس بشقابي، سيکلوتيلر و روتيواتور در رطوبت هاي مختلف در يک خاک لوم رسي در مازندران | WORD

👇کلمات کلیدی👇

فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy فایل رایگان مدیریت استراتژیک srategyدانلود فایل رایگان پاورپوینت مدیریت استراتژیک srategy فایلرایگانپاورپوینتمدیریتاستراتژیکsrategy